noclegi-tatry.pl

Pod tym adresem internetowym (noclegi-tatry.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Dzierżawione w Headway serwisy są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wpisywanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Tego typu domeny dużo łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę domeny dla swojej firmy? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, co robisz, a znajdziemy zapewne pasujący adres, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Mam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza tylko co miesiąc czynsz za stronęWWW, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny abonament.


5. Jak powstają tekst dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej treści, a konkretnie ich struktura i język. By zatem stworzyć teksty, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w ten sposób znajdziemy punkty, które zainteresują potencjalnych użytkowników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy sami: piszemy treści, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały wymogi dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy teksty dopasowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach zdjęcia?

Stosujemy zdjęcia z profesjonalnych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz przekazać naszej firmie swoje ilustracje, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientowi wykonaną przez nas stronę z prośbą o zaakceptowanie. Masz 14 dni na przekazanie wszelkich poprawek. Bezpłatnie dokonamy zmian serwis.


8. Dla kogo jest ta propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują marketingowego wsparcia, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zasugerować własny swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Na pewno wyjaśnimy, jak to prosto zrealizować.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za stworzenie tekstów na serwisy WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swojej stronie, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!