noclegi-tatry.pl

Pod tym adresem internetowym (noclegi-tatry.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Dzierżawione w Headway serwisy WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczy, najczęściej wpisywanych przez internautów szukających usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Generyczne adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi nazwami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę nazwy dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a wyszukamy zapewne stosowny adres, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Tylko zadzwoń do nas!


3. Mam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza jedynie co miesiąc czynsz za serwis, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc czynsz.


5. Jak opracowujecie treści dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony WWW są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej firmie. Tylko w ten sposób wynajdziemy kwestie, które zaintrygują przyszłych użytkowników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy treści, by były interesujące dla czytelników, ale i spełniały kryteria dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy teksty dopasowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach zdjęcia?

Stosujemy ilustracje z najpopularniejszych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz przekazać naszej firmie swoje zdjęcia, o ile masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w przygotowanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientom wykonaną przez nas stronę z prośbą o akceptację. Masz 10 dni roboczych na spisanie wszelkich sugestii. Bezpłatnie zmienimy serwis.


8. Do kogo jest adresowana propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie takie firmy najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zaproponować inny adres swojej strony, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wytłumaczymy, jak to łatwo zrealizować.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za stworzenie treści na serwisy internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od tworzenia tekstów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz zmiany na swojej stronie, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!