www.noclegi-tatry.pl

Pod tym adresem internetowym (www.noclegi-tatry.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane serwisy są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, kosmetyczka Gdynia, księgowa Łódź. Takie domeny znacznie prościej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem nazwy dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a wyszukamy na pewno stosowny adres, zawierającą najważniejsze słowa kluczowe. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Posiadam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza tylko co miesiąc czynsz za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny abonament.


5. Jak piszecie treść dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony internetowej są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem napisać teksty, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej firmie. Tylko w ten sposób znajdziemy sprawy, które zaciekawią potencjalnych odbiorców. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy teksty, by były ciekawe dla czytelników, ale i spełniały wymogi optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach zdjęcia?

Wykorzystujemy zdjęcia z profesjonalnych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz udostępnić nam swoje ilustracje, o ile masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w opracowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientowi wykonaną przez nas stronę WWW z prośbą o zaakceptowanie. Masz 14 dni na przesłanie wszelkich zmian. Gratis skorygujemy serwis.


8. Dla kogo skierowana jest ta oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Klient może zaproponować inny adres swojego serwisu, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wytłumaczymy, jak to sprawnie zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za stworzenie tekstów na serwisy internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz uzupełnień na swojej stronie, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!