noclegi-tatry.pl

Pod tym adresem internetowym (noclegi-tatry.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Wynajmowane strony WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, kosmetyczka Gdynia, księgowa Łódź. Takie adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem nazwy dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wyszukamy zapewne stosowną domenę, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Mam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza tylko co miesiąc czynsz za stronęWWW, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny abonament.


5. Jak powstają teksty dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony WWW są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem opracować treści, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej firmie. Tylko w ten sposób wynajdziemy punkty, które zaintrygują przyszłych klientów. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy samodzielnie: piszemy treści, by były interesujące dla czytelników, ale i spełniały wymogi dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy treści dopasowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach ilustracje?

Korzystamy ilustracje z profesjonalnych internetowych stocków zdjęć. Naturalnie możesz przesłać naszej firmie swoje ilustracje, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientom przygotowaną przez nas stronę z prośbą o akceptację. Masz 14 dni na przekazanie wszelkich poprawek. Bezpłatnie poprawimy serwis.


8. Do kogo jest ta propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie takie firmy najczęściej potrzebują pomocy w internecie, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może zaproponować własny swojej strony, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wytłumaczymy, jak to bezproblemowo wykonać.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za napisanie tekstów na strony WWW dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na swoim serwisie internetowym, wyślij mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!